22
dub
Příslušenství De Dietrich

Podívejte se, jaké příslušenství máme v naší nabídce.

Důležitou součásti sortimentu značky De Dietrich je vysoce kvalitní příslušenství, se kterým bychom vás chtěli seznámit:

Nepostradatelnými pomocníky při pečení jsou bezesporu kvalitní pečící plechy. V nabídce příslušenství k troubám De Dietrich najdete hluboký plech s výškou 45 mm a mělký plech s výškou 20 mm oba s kvalitním smaltovaným povrchem. Tyto plechy jsou určeny pro všechny nové trouby De Dietrich a můžete je použít s teleskopickým výsuvem, nebo i bez něj. 

0041605_plech-hluboky-brandt-kitov45.jpeg
0041673_plech-melky-brandt-kitov20.jpeg

Nejen pro vaše bezpečí jsou v nabídce příslušenství také teleskopické pojezdy, které slouží pro snadné vysunutí plechu z trouby. Vysunutí plechu s horkým pokrmem je naprosto bezpečné a získáte tak dokonalý přehled o stavu přípravy a také možnost snadno připravovaný pokrm doladit. Tyto teleskopy jsou vhodné pro všechny trouby De Dietrich typu DOP, DOS, DOE.

0041607_pojezdy-teleskopicke-do-trouby-kitovt3-par.jpeg

Příslušenstvím vysoce výkonných indukčních desek je například pečicí kovová deska Plancha, která se skvěle hodí na přípravu zeleninových placek, tortill a velkého množství dalších druhů pokrmů. Deska má vyvýšený okraj s hladkým profilem a proti posunu se zajistí nasazením na nerezovou lištu indukčních desek De Dietrich typu horiZone Play. 

0041599_plancha-dai7003s-k-indukci.jpeg

Grilování v kruhu rodiny a přátel bezpochyby patří mezi oblíbené letní aktivity zejména v našich zeměpisných šířkách. Ale pokud je venku moc zima nebo „padají trakaře“, je zde další příslušenství k deskám De Dietrich - litinový gril. Se svými rozměry 40 x 23 cm v současnosti největší svého druhu na trhu, gril De Dietrich je mimořádně skladný a velmi snadno se čistí. Není důvod se omezovat. S varnými deskami De Dietrich horiZonePlay s litinovou grilovací deskou trvá grilovací sezona 365 dnů v roce.

0041598_gril-dai7002s-k-indukci.jpeg
Kde koupíte spotřebiče
Zobrazit nejbližší prodejce

Créateur D'Émotions Depuis 1684